Planet Parket 2017-11-02T20:23:00+00:00

Planet Parket

Naturalna dębowa podłoga, której trwałość i piękno cieszy przez długie lata kolejne pokolenia, nie musi być wydatkiem ponad możliwości. Podłogi Planet Parket zostały stworzone z myślą o klientach, dla których priorytetem nie jest zindywidualizowanie wyglądu podłogi według własnego zamysłu, co jest możliwe w przypadku Princ Parket, ale są dla nich ważne wszystkie inne zalety wynikające z posiadania drewnianej podłogi. Seria Planet Parket jest przez to bardziej standardowa, posiada te same parametry, jeśli chodzi o rodzaj i jakość drewna, a także jest kompatybilna z ogrzewaniem podłogowym. Deski występują obecnie w ośmiu najczęściej poszukiwanych i wybieranych wersjach kolorystycznych: Bianco, Naturale, Bruno, Nero, Vaniglia, Tortora, Grigio i Tabacco.

Wszystkie podłogi Planet Parket:

  • mają standardowo fazowane krawędzie, co sprawia, że deski łączą się ze sobą w najbardziej spójny sposób
  • ich powierzchnia jest lekko szczotkowana, dzięki czemu faktura powierzchni nabiera ciekawego charakteru oraz wzmocniona zostaje odporność na różne typy uszkodzeń
  • należą do średnio-rustykalnego typu podłóg ROCK, który charakteryzują typowe sęki, pęknięcia, wrośnięta kora, lusterka i różnice w wybarwieniu.
  • są nasączane i pokrywane wysokiej jakości olejowoskiem Natural Wax zapewniającym trwałość i ochronę
  • występują w wersji dwu- i trójwarstwowej